sobota 23. července 2011

Jak se chodí z kulečníku

Na kulečník se chodí jednoduše. Sedne se do tramvaje nebo do náhradního autobusu, párkrát se přestoupí, zbytek se dojde pěšky a jste v Avii v kulečníkovém klubu. Tam zavoláte servírku, která odemkne sadu koulí, objednáte si kávu a zázvorovou limonádu, co má říz, a můžete začít hrát.

http://www.metropolislive.cz/detail/4801/44/

Jenže pak dohrajete, zaplatíte, uvědomíte si, že jste v Avii, náhodou si na tabuli přečtete aktuální nabídku a je to. Sednete si ke stolu a objednáváte marinovaný losos, špenátový krém a špenátový salát s hráškem, mátou a kozím sýrem. Do toho občas štěkne s pořádnou ozvěnou znuděný pes, co si chce hrát a rodinná oslava ho už nebaví.

Protože ještě pořád nezačalo pršet, tak se vydáte pěšky městem, přes Tyršovy sady a Kounicovou. Vysmějete se cukrárně Kolbaba, že si také pořídila letní zahrádku obehnanou tůjkami, ale pak si vzpomenete, že mají moc dobré dorty a tak nezbude nic jiného, než si na nějaký zajít.

Kávu a sladký dort je nutné "vyběhat", proto po vlastních dojdete až na Hlavní nádraží, nasednete na osmičku a vystoupíte na Vojtově. Jako obvykle. Povídáte si o tom, jak se chodí z kulečníku a z legrace prohodíte, že byste to mohli zakončit pivem U Tesaře.

No a taky že jo!

Váš Záviš
http://www.vhospode.cz/pivo/10-zavis-12-svetly-lezak%5C/

Žádné komentáře:

Okomentovat

Díky, že čtete můj blog! :)