pátek 29. července 2011

Když to dělají v časopisech, tak já budu taky!

Jsem chudý student, přesto utrácím nehorázné peníze za jídlo. Ráda vařím, ráda jím. Navíc ráda jím pestře a nespokojím se s tukovým rohlíkem a eidamem za 11 korun - ve skutečnosti jsem něco takového nedávno jedla a... nikdy více, ble!
Naštěstí mi stačí menší porce, takže oproti průměrnému chlapovi ušetřím o polovinu na jednom jídle. Na druhou stranu průměrný chlap jí dvakrát denně, zatímco já minimálně 4x, takže se to nějak vykrátí :)

Pointa je ale v tom, že si vyzkouším tak nějak zhruba počítat náklady na jednu přiměřenou porci a s výsledky vás budu seznamovat. Chápu, že výsledná cena se leckdy může u téhož pokrmu lišit v desítkách korun, podle použitých surovin, ale slibuji, že nebudu používat ten nejlevnější eidam :o) Podobný systém pravděpodobně znáte z některých časopisů o vaření. Každopádně jsem si řekla - proč to nevyzkoušet taky!


Protože všichni znáte tvrzení, že zdravé jídlo může být dobré, tak já zkusím usilovat o to, aby dobré jídlo bylo levné, resp. přiměřeně drahé. A koneckonců, aspoň si ověřím, kolik skutečně utrácím za jídlo - to, že občas něco nakoupím za nějakou částku, mi nedává moc dobrý přehled, protože některé potraviny leží ve spížce třeba 2 týdny (nebo déle), než přijdou na řadu.

Tak co,  budete mi držet palce? :)

3 komentáře:

  1. Nutno dodat, že nemám skoro žádný přehled o cenách ovozelu, který kupuji, protože na Zelňáku jsem vždy v takové nakupovací euforii, že je mi to jedno ;)))

    OdpovědětVymazat

Díky, že čtete můj blog! :)