neděle 2. října 2011

Babí sobota

V mém ideálním světě je ročně více než 150 slunečných dnů, většinou s mraky typu cirrus, případně cirrocumulus (vše o mracích :), aby byly zajímavější fotky. Také v tomto světě mám čas a peníze na různé kulinářské pokusy, ale především mám spoustu přátel, kteří rádi (a ideálně dobře :) vaří a vzájemně se zveme na různé snídaně, obědy a večeře, povídáme si a užíváme života. Že se v ideálním světě všichni mají rádi a jsou sluníčkoví, to snad nemusím zmiňovat :)

Jak už to bývá, svět samozřejmě ideálně není, slunečné babí létou taky jednou skončí a nastane vlhký podzim plný plískanic, o zimě vládnoucí ve městech sněhovými břečkami ani nemluvě.

Včera jsem ale byli pozvaní na snídani a bylo to boží! Sice nebylo úplně teplo, ale o to nakonec vůbec nejde. Jde o tu společnost, kávu, čaj, domácí limonádu, mísu plnou brusinkových scones a nebo porkovou pomazánku. 

Sice jsem tedy nebyla v Praze na Apetit pikniku - a tam byl asi každý, kdo má s jídlem trochu víc co společného :) - ale u nás v Krně zase začínal týden kávy a to je taky přeci počin měsíce! 


Stojí za tím určitě spousta práce, program je opravdu bohatý, tak by bylo škoda nezajít aspoň někam. Takže kdo je dnes v Brně, povinně do Café Mittee pomalovat vlastní kelímek na coffee to go :)


A kdo bude v Brně kdykoliv během týdne a bude mít dvě hodinky času, tak si udělejte hravou procházku Kolkolem kaváren .

Šup do Brna, týden kávy už začal!

Žádné komentáře:

Okomentovat

Díky, že čtete můj blog! :)