pondělí 14. listopadu 2011

Tragédie ztraceného času

Nedávno pan Cuketka založil na svém webu diskuzní vlákno "Co vás nejvíc odrazuje od vaření?" Bez váhání jsem odpověděla, že především čas. Smutné však je, že jíst se musí, jediné jídlo z "cizí kuchyně", co si zatím můžu dovolit, je z menzy, a i to je jen 2-3x týdně. A pak tu zbývá chleba, párky, smažený vajíčka,...

Já vím - výmluvy výmluvy!!

A máte pravdu, existuje spousta jídel, kterými byste sice asi nepohostili návštěvu, ale jsou relativně dobrá, levná, nenáročná na čas i suroviny.

Stává se vám občas, že najednou nenávidíte to, co normálně milujete? Syndrom vyhoření?

Vaření v časovém presu, omezené množství surovin, vybavení, finance, omezená invence, vaření pro jednoho!

Teď jsem si spočítala, kolik počítačového času jsem na čem včera strávila. Připadala jsem si opravdu pracovitá, přesto tam nějak vznikly asi 4 hodiny, které jsem asi mohla využít třeba k vaření, že? (Ve skutečnosti vždycky "vařím" aspoň na internetu, třeba jsem se koukala na vizitky YouTube Next Chef :)

Co jsem ale chtěla říct především - v listopadu to bude záhul s prací do školy, s mou pseudoprací za peníze a vůbec. Nevím přesně, jak to bude vypadat v prosinci, ale i kdybych vám sem měla dát fotky smažených vajíček (já je vždycky vysušila, ale skoro bych řekla, že teď už dělám moc dobré :), tak něco vlastoručně uvařím! :)

Žádné komentáře:

Okomentovat

Díky, že čtete můj blog! :)