sobota 10. března 2012

Doména místo kytky

I stalo se, že na scuk blogu vznikl článek o blogujících a twítujících scukařech. A ačkoliv nepatřím mezi scukaře nejaktivnější (má aktivita se projevuje nepravidelnými nárazovými vlnami :), odkaz na naše Mlsné jazyky se tam dostal. Jak se zdá, získali jsme tedy nějaké nové stálé příznivce a já teď nevím, jestli bych se tady o to neměla starat trochu víc :).
Můj drahý spolublogger Jirka by byl nejraději, kdybych byla slavná, ale na to já jsem moc líná. Prostě píšu, když chci, i když někdy se k tomu trošku nutit musím, ale to ostatně tak trochu ke všemu, i když mě to baví.

Především se však stalo toto:

"Já ti koupím doménu!"

A tak se taky stalo. Prý to mám místo kytky. To už se mi tolik nelíbí, ale co nadělám :).

V nejbližší době vás kromě rajského zápisku (máte rádi rajskou? :) čeká hlavně drobná změna vzhledu. V současné době využívám jedno z předvolených pozadí blogspotu a už si dlouho říkám, že bych si tam sakra mohla dát vlastní fotku. Zatím nemám žádnou vhodnou, ale dávám si termín do konce března nějakou někde vycvaknout. Snad se pak bude líbit :).

Jo a také chystám další sušenky, samozřejmě! :).

(A taky se prý mám naučit používat Twitter, abych byla slavná :o) ale já se v něm nějak neorientuju, asi jsem  už moc stará :).

Žádné komentáře:

Okomentovat

Díky, že čtete můj blog! :)