sobota 28. dubna 2012

Události dní minulých i budoucích

Dnes jsem vařila jak divá. Jenže jak rychle mě po fotoscuku chytla vášeň pro focení jídla, tak ještě dvakrát rychleji opadla. Občas se zkrátka stane, že mě foťák rozčiluje, a tak je teď raději schovaný ve skříni.
Tohle je moje poslední fotka, která sice není až tak úplně o jídle, ale tulipány jsou také fajn. Zvlášť když je dostanete se slevou od milého pána na Zelňáku.


Chci vám ale povědět pár novinek. Stalo se, že jsem začala psát pro trochu víc oficiální web než je tento blog, a to pro Slowfood Brno. Zatím jsem vykopla dvěma zahřívacími články, ale už teď můžu prozradit, že zkoumám brněnské bedýnkové možnosti. Je to sice tak trochu výzkum na delší dobu, ale bedýnky mě začaly bavit a sama jsem zvědavá, co z jejich porovnání vyleze.


Zítra se chystám na Bystrcké slavnosti jídla a zdraví a přihlásila jsem se i na luštěninovou konferenci. Těším se jak tam, tak i na trhy, které slavnosti doprovází. Na bystrckém farmářském trhu jsem totiž ještě nebyla a mám nějaké takové tušení, že se mi tam bude líbit (a třeba taky ne, kdo ví :).

Zatím si užívejte léto, které nás tak nečekaně přepadlo, tentokrát cítím, že to s tím odporem k focení nebude tak zlý a dlouhý :).

2 komentáře:

Díky, že čtete můj blog! :)