pondělí 28. května 2012

Koupili byste si?

Jak jste pravděpodobně už zahlédli v některém z mých dřívějších příspěvků, v červnu budu prodávat své krekry na Apetit pikniku. A přemýšlím nad cenou. Docela bych ráda i něco málo vydělala, na druhou stranu  také chci, aby si moje sušenky někdo koupil, a suroviny budu muset na koupit za běžné maloobchodní ceny. A nejsem žádný šmelinář, který by místo másla používal podřadné oleje a vůbec! Moje sušenky prostě budou dobrý a poctivý :).

Na následujících obrázcích vidíte velmi ilustrační balíček krekrů. Různé druhy jsou tam proto, že jde o vzorky z mrazáku, ale šlo mi hlavně o to vytvořit balíček o váze 100 g, takže velikost balíčku bude pravděpodobně u jednotlivých druhů sušenek stejná.
Ale nabízí se otázka:
Za kolik jste ochotní si takový stogramový balíček sušenek koupit?

Předpokládám, že zahrnete v úvahu i proměnné typu „jsem v euforii z trhu plného dobrot“, „je to domácí výroba“ nebo „nekupuju si to přeci každý den!“ :) (Některé z krekrů jsou i bezlepkové).
Jen pro porovnání: takové Bohemia fajn sýrové krekry stojí 17 Kč / 85 g (tedy asi dvacku za 100 g). A co si budeme namlouvat, ty moje budou tak o 200% lepší ;).

Prosím, hlasujte v anketě v pravé části stránky a nebojte se další poznatky napsat do komentářů. Další prodejní tipy nebo vaše otázky uvítám taktéž! :)

5 komentářů:

 1. Viděla bych to tak na 35 - 40 Kč. Netuším ale výrobní náklady:)

  OdpovědětVymazat
 2. Spis zalezi, cim jsou ochucene :) Optimalne bych to videl do 30kc, vice penez za susenky, byt verim, ze chutne, preci jen muze potencionalni zakazniky odradit. Zvlaste kdyz tam bude Polevkarna Karlin jiste nabizet svoje chutne a levne chačapuri a kiwi kolace.

  OdpovědětVymazat
 3. taky bych to viděl do 30kč, upřímě.

  OdpovědětVymazat
 4. Pokud by mě zaujala příchuť, dala bych 40-50Kč, za tuhle cenu se běžně prodávají různé bio a fairtrade krekry, se kterými bych srovnávala spíš, než s Bohemií ;) Určitě v sobotu vyzkouším!

  OdpovědětVymazat
 5. Děkuji vám všem za odpovědi a těším se na vás :)

  OdpovědětVymazat

Díky, že čtete můj blog! :)