středa 18. července 2012

Co děláte v červenci?

Já mám teď spoustu práce s Jídlem z blízka. Nějak jsem se nadšeně vrhla do toho, že bud fotit všechny doprovodné akce, což má za následek asi tak 12 hodin mimo domov každý den a další práci doma do noci. Vzhledem k mému základnímu objektivu s minimální světelností jsou mnohé fotky čistě dokumentačně orientační, ale zatím mě to ještě nějak baví. Pozvala bych vás na nějaké doprovodné akce, ale většina z nich je plná.

ALE!

V sobotu 28. 7. se bude dít něco, co nemá obdoby! :)
Autorem myšlenky je  @Sibylatko , na termínu jsme se shodli na jednom spontánním pivo-foodies srazu s dalšími lidmi, které můžete sledovat třeba i na twitteru :)

A o tom to vlastně je – potkali jsme se většinou nejdřív na internetu, poté i ve skutečnosti, protože nás spojuje jídlo! Proto e-picnic.

Ale proč vám to sem píšu? Byli bychom moc rádi, kdyby na piknik zašel kdokoliv, koho dobré jídlo zajímá. Jedinou podmínkou je připravení nějaké pokrmu z co nejzákladnějších surovin. Prosím, nebojte se tedy dorazit. Ještě akorát nevím, kde konkrétně v Lužánkách budeme – varianta 1 je, že nás najdete. Varianta 2 je, že mi na napíšete na aja@mlsnijazykove.cz a vyměníme si telefonní čísla pro případ prostorového tápání.

Abych vás nalákala, mohu snad prozradit, že přijde například:
(změna obsazení a sortimentu vyhrazena!)

Já asi donesu nějaké ty svoje sušenky, ale ještě zkusím vyrobit něco dalšího.

Takže žádné domácí lenošení, dojděte!!!

1 komentář:

Díky, že čtete můj blog! :)