středa 11. července 2012

Jídlo z blízka v Brně

V pondělí 9. 7. 2012 začal festival oslavující jídlo a pochutiny, které pocházejí od regionálních producentů. V 13 restauracích budete moct až do 27. 7. ochutnat menu připravená právě z (plus mínus) místních surovin, a navíc celý festival doplňuje doprovodný program s dílnami, ochutnávkami a různými zajímavými akcemi.


Přiznám se, pozvánku jsem chtěla napsat už v neděli, ale nějak nebyla energie a čas, dokopal mě k tomu až dnešní článek Michala Sängera, který to moc pěkně shrnul, tak se k němu připojuji jen se stručnou pozvánkou.

Za sebe dodávám tip na Leporelo+. V poslední době jsem tam byla párkrát na obědě a na Leporelu je zajímavé to, že  i když mě jejich aktuální menu nezaujalo, tak mi nakonec vždycky moc chutnalo. Na festivalu mi navíc přijde dobrý poměr cena : výkon.

Měla bych být na většině dílen a doprovodného programu (kromě těch, co se navzájem překrývají). A ačkoliv většina programu probíhá uvnitř restaurací, na což nemám kvalitní fotící techniku, tak se budu snažit všechno fotodokumentovat. Fotky se budou objevovat předvším na facebooku Jídlo z blízka, ale předpokládám, že nějaké vložím i sem.


Tož dondite! :)

Žádné komentáře:

Okomentovat

Díky, že čtete můj blog! :)