pondělí 6. srpna 2012

E-PICnic

E-PICnic skutečně byl, počasí vyšlo krásně, nekonal se tedy žádný E-PICfail. Pokud nepočítám děti, sešlo se nás pěkných asi 14 kusů lidí a mnohem více jídla. Dokonce o tolik více, že každý šel domů ještě s výslužkou.

Já osobně měla největší radost ze své čtenářky Moniky (@Snezenka_m), která se nebála a vydala se mezi cizí lidi. Každopádně její slaninové závitky a kozí sýr se směsí ze sušených švestek byli mňam, takže se bát rozhodně ani nemusela :).


Abych pravdu řekla, moc nevím, co o tom psát :). Bylo to fajné odpoledne s výborným jídlem a milými lidmi a kdo jste nebyl, litujte! Pár dalších fotek asi řekne mnohé, takže vychutnávejte:

Mrkvové placičky od @kajusnik.
Gougères s marinovaným lososem a cream cheese od @sanger_foodblog.
Makronky by @JackPage007.
Domácí housky s dobrými věcmi od @sirjackal_cz.
Mufiny s višňovkou, ořechovkou a vanilkové od paní @Zufanek :) (Míši)
Samozřejmě to není zdaleka vše, ostatní fotky zkrátka jen nevyšly. Svůj rajčatovo-broskvový salát jsem ani nefotila, sušenky se solí od Sibyliatka jsem fotila, ale fotky byly nic moc. O sušenách se to ale říct rozhodně nedá. Borůvkový vdolek (kterému se nesmí říkat táč, ale já mu pořád říkám koblih) od Lutonských byl taktéž super a pokud jsem na někoho zapomněla, tak se omlouvám, ale jako víte co, měli jste taky přijít :).

Pár dalších fotek opět u mě na Picase.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Díky, že čtete můj blog! :)