pátek 1. března 2013

Chystáte se na Apetit piknik?

Minulý týden byl vyhlášen další ročník Apetit pikniku. Bude se konat 22. 6. 2013 na stejném místě jako loni. Tedy na Karlínském náměstí.

A zúčastním se já?


Po minulém pikniku jsem si říkala, že opravdu nevím. Bylo to opravdu trochu nad mé síly. Postupně jsem ale začala vymýšlet různá vylepšovadla, která by mi zjednodušila práci a ušetřila tak čas. Takže jsem o účasti na dalším ročníku začala reálně uvažovat.

Své příznivce ale musím bohužel zklamat. Slané krekry letos nebudou. Tedy alespoň ty mé.

První dva týdny v červnu mám obajobu diplomky (pokud ji stihnu dopsat :) a státnice. Ano, piknik je až třetí týden v červnu. Ale vzhledem k tomu, že jsem také již na částečný úvazek zaměstnaná, nepodaří se mi hned po státnicích na týden vypadnout domů a péct. A upřímně řečeno – myslím si, že se mi ani moc nebude chtít. Budu ráda, když si od jakéhokoliv stresu na chvíli odpočinu.

Pořád trochu s úžasem občas myslím na to, jak se nám loni podařilo vyprodat asi za dvě hodiny. A asi mi to bude trochu chybět. Ale věřím, že i letos se zúčastní spousta dobrot. A možná se přijedu podívat jako nakupující žrout :).

2 komentáře:

  1. Držím palce u státnic a obhajoby a doufám, že třeba někdy příště ochutnám. Já jsem letos mezi vybranými a trochu se bojím, abych obstála...tak mi držte palce a třeba se uvidíme...

    OdpovědětVymazat
  2. Děkuju :).
    Já myslím, že není vůbec třeba se bát, určitě tam zase půjde na dračku všechno :).

    OdpovědětVymazat

Díky, že čtete můj blog! :)