neděle 21. července 2013

Nové logo

Pokud Mlsné jazyky čtete už delší dobu, tušíte, že jsem vám už kdysi, více než před rokem, slibovala změnu vzhledu blogu.

Jde to pomalu, ale jde to.

Alespoň prozatím můžete mrknout na nové logo.

Líbí?

Má několik (nemálo) variant a ještě ho dolaďuji. Ale jsem na něj hrdá, tak se chci pochlubit už nyní. Doufám, že vás brzy uvítá v záhlaví každé stránky. (Klidně mě otravujte s otázkami, kdy už to bude :).

Další novinkou je profil na facebooku. Možná máte RSS čtečku, jako já, ale možná také jako já jste častěji právě na facebooku, kde vás nový příspěvek cvrnkne do nosu dřív než ve čtečce. Odkud na blog budete chodit, nechám na vás. Já se jen budu snažit, abyste sem alespoň občas zavítali :).

Děkuji za přízeň a přeji chutný den!

2 komentáře:

  1. Parádní logo, já v současné době také pracuji na svém logu. =) Ale pořád se mi na něm něco nelíbí =D Jo a málem bych zapomněla, kdy to bude?

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Snad brzy! :) Sice pracuji na půl úvazku a práci hledám, ale i to hledání a do toho Jídlo z blízka mi zabírá příliš mnoho času na to, aby to mohlo být hned. Zatím provedena jen drobná čistka, protože jsem se na starou podobu už nemohla dívat :).

      Vymazat

Díky, že čtete můj blog! :)