úterý 15. října 2013

Foodblogeři

Jejich revírem je kuchyně, jejich tempo je...

Ne, to bylo jinak. Ale nevadí. 

...zkrátka Foodblogeři!

Vyšla nová kniha s tímto názvem, která slibuje gurmánské inspirace od 20 českých a slovenských foodblogerů. Kromě receptů zde najdete i jakousi osobní zpověď každého z nich.


A proč vám to píšu? No protože mě tam můžete najít také!
Veškerý materiál pro tuto knihu vznikal na konci zimy a na začátku jara, kdy jsem psala diplomku a neměla moc čas se knize věnovat. Proto neručím za to, co se o mě dozvíte, a pro jistotu jsem to sama ještě znovu nečetla :).

Pokud můj blog sledujete, zveřejněné recepty pro vás pravděpodobně nebudou novinkou. Jestli si pamatujete na jarní kuřecí menu, tak to vznikalo právě pro účel knihy. Ani ne proto, že by mi někdo řekl „udělej menu z kuřete“, ale proto, že jsem s hrůzou zjistila, že na blogu zas tolik receptů nemám, z těch zveřejněných se nedá moc dobře složit menu, a i kdyby, tak rozhodně ne všechny fotky jsou dostatečně reprezentativní.
Ve focení jsem se hodně posunula, a i když v tomto směru je vždycky co dohánět, přiznávám, že jsem na ten posun docela hrdá.

Nevím, co bych dodala. Díky, že mě čtete, i když píšu nepravidelně a jen občas. Budu mít pravděpodobně k dispozici několik výtisků na rozdání, proto je možné že ještě vypíšu nějakou svou první Giveaway. Knihy jsem si ale nechala zaslat do Říčan, protože můj život v Brně je aktuálně lehce kočovný. Knihu jsem tedy ještě neviděla, a ani nevím, jestli už je tam mám, takže rozdávání zase a někdy příště :).

3 komentáře:

 1. Gratuluji! Věřím, že "dostat se" do té knihy bylo pro tebe úspěchem! :))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji. Nevím jestli spíš úspěchem nebo štěstím, ale každopádně je to velmi milé :).

   Vymazat
 2. Dobrý den,

  Všimli jsme si, že máte spoustu chutných receptů na vašem blogu a chtěli bychom Vám představit naši novou webovou stránku http://www.vyhledejrecepty.cz/ kde si naši uživatelé mohou vybírat z více než 140 000 posbíraných receptů. Každým dnem narůstá návštevnoť strany. Momentálně máme denně 30 000 kliků. Na stránce jsme vytvořili také žebříček Tob blogů, kde najdete všechny přidané blogy a můžete přidat i ten Váš. My zkopírujeme všechny recepty a uživatelé je pak mohou nalézt pomocí našeho vyhledávače. Tím pádem se zvýší návštěvnost Vašeho blogu. Nemusíte se obávat, vše Vám nabízíme zcela zdarma.

  Vyhledejrecepty.cz má své sesterské webové stránky na celém světě. Budeme velmi rádi když se stanete součástí této velké rodiny.

  V případě že máte nějaké otázky obraťte se na nás.

  S pozdravem,
  info@vyhledejrecepty.cz

  OdpovědětVymazat

Díky, že čtete můj blog! :)